ŠD Brlog

Sekcije

1. Namizni tenis
Že 30 let sodelujemo v škofjeloški občinski ligi. Naše uvrstitve so običajno med 1. in 5. mestom. Z dodatnimi treningi smo pomagali parapleginji do prvih uspehov na evropskih prvenstvih in olimpijskih igrah v Atenah. Za rekreacijo članov ŠD Brlog sta na voljo dve mizi za namizni tenis.

2. Košarka
Košarko igramo rekreativno, enkrat tedensko. Pogosto se pomerimo se z podobnimi rekreacijskimi skupinami.

3. Nogomet
Nogomet igramo rekreativno dvakrat tedensko. Udeležimo se raznih rekreativnih turnirjev v Poljanski dolini.

4. Floorball
Floorball je naša glavna aktivnost. Igramo v članski državni ligi. V mlajših kategorijah naši igralci igrajo v ekipi Poljanska banda. Največji uspeh je bilo 3. mesto v Slovenskem pokalnem tekmovanju. Naslednji uspeh je lansko končno 4. mesto v prvi državni ligi.

5. Aerobika in gimnastika za starejše
V okviru KS log je že več let organizirana Aerobika za dekleta in žene. Za moške s problemi hrbtenice itd. pa je organizirana gimnastika.